19 listopada br., dzięki uprzejmości p. Marzeny Kwit, mamy uczennicy z klasy 3, uczniowie klas 1A, 1G, 2C i 3C uczestniczyli w zajęciach relaksacyjnych. W czasie spotkania próbowali poczuć i zobaczyć muzykę. Pomagały im w tym, różnej wielkości gongi. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem i zaangażowaniem brali udział w ćwiczeniach.
Bardzo dziękujemy za dostarczone dzieciom wrażenia oraz nietypowe ćwiczenia relaksacyjne. Z niecierpliwością czekamy na kolejne spotkanie!
mp
9 listopada 2018 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w II POWIATOWYM INTERAKTYWNYM TESCIE HISTORYCZNYM „KU NIEPODLEGŁEJ POLSCE”, zorganizowanym przez Zespół Szkół Nr 1 im. Cypriana Kamila Norwida w Świdniku.
Tematyką konkursu była historia Polski w latach 1772 -1918.
Konkurs polegał on na rozwiązaniu interaktywnego testu, składającego się z zadań jednokrotnego i wielokrotnego wyboru. O sukcesie decydowała nie tylko wiedza merytoryczna i bezbłędne odpowiedzi, ale również jak najkrótszy czas rozwiązania zadań.
II INERAKTYWNY TEST HISTORYCZNY w kategorii szkół podstawowych i gimnazjów wygrali uczniowie Szkoły Podstawowej nr 5.
I miejsce zajął Kacper Walczak z klasy VIII b
II miejsce - Maciej Miszkurka z klasy VIII d
V miejsce - Dawid Wdowicz z klasy VIII c
VII miejsce Emilia Majewska z klasy VIII b
VIII miejsce Remigiusz Dziak z klasy VI b
Oficjalne ogłoszenie wyników konkursu, wręczenie nagród książkowych, dyplomów odbyło się w trakcie uroczystej akademii z okazji obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w Zespole Szkół Nr 1 im. C.K. Norwida w Świdniku w dniu przeprowadzenia konkursu.
Gratulujemy sukcesu i pięknego uczczenia 100 rocznicy Niepodległości Polski.
Dyrekcja SP 5 i nauczyciele historii.
Wyniki konkursu plastycznego „Anioły pór roku”
Kategoria klasy 0-3 SP
I miejsce- Bernadetta Błaszczak z klasy z klasy 3a
II miejsce- Ala Kot z klasy 1d
III miejsce- Miłosz Klasowski z klasy 3c
Wyróżnienie- Kalina Szewczyk z klasy 1b
Wyróżnienie- Norbert Chrzanowski z klasy 2b
Wyróżnienie- Hanna Moń z klasy Oa
Kategoria klasy 4-6 SP
I miejsce- Alicja Bielak z klasy 4g
II miejsce- Julia Włodarczyk z klasy 6e
III miejsce- Miłosz Dyrka z klasy 4c
Wyróżnienie- Julia Rejmak z klasy 5a
Wyróżnienie- Maja Boczek z klasy 5a
NAGRODA DYREKTORA Antonina Mardoń z klasy 4b
Kategoria klasy 7 SP i gimnazjum
I miejsce- Julia Wrońska z klasy 8c
II miejsce- Weronika Nowak z klasy 3c gimnazjum
III miejsce- Ida Pędzisz z klasy 3c gimnazjum
Wyróżnienie- Nela Kuś z klasy 3f gimnazjum
Wyróżnienie- Paulina Gąbka z klasy 3g gimnazjum
Wyróżnienie- Jakub Woliński z klasy 3c gimnazjum
Gratulujemy!
Największy Ogólnopolski Pokaz Mody „Polki Folki VIII”
W dn. 28.10.2018 r. w Zakopanem grupa uczniów z klas 7 i 3 gimnazjum oraz nauczyciele wzięli udział w ósmej edycji folkowego Ogólnopolskiego Pokazu Mody „Polki Folki VIII”. W ramach projektu młodzież i kadra pedagogiczna uczestniczyła w kilku modułach warsztatowych pod hasłem „Moda na FOLK, folk z klasą” oraz w pokazie mody.
W trakcie modułu pierwszego uczestnicy wysłuchali wykładu Joanny Wiernickiej – Zawiszy (dziennikarki modowej, eksperta wizerunku) o modzie folkowej oraz znaczeniu lalki w kulturze polskiej i ukraińskiej. Zapoznali się też z prezentacją zmian kulturowych i historycznych w stroju narodowym folk w przełożeniu na współczesne potrzeby mody i designu. Ponadto nauczyciele wysłuchali wykładu Tomasza Gąsienicy – Józkowego (stylisty, choreografa i nauczyciela stylizacji) na temat praktycznego wykorzystania mody i designu w różnych dziedzinach nauki.
Elementy gwary podhalańskiej w tradycji i sztuce mowy regionu pojawiły się w module drugim, poprowadzonym przez Agnieszkę Gąsienicę – Giewont i Joannę Łapkę z HOP CUP. Tu Nauczyciele i Młodzież aktywnie uczestniczyli w inscenizacjach, krótkich prezentacjach aktorskich, oraz recytowali gwarą ubrani w regionalne stroje Podhala.
Część trzecia warsztatów była poświęcona rysunkowi żurnalowemu, inspirowanemu lalką w stroju narodowym, z nawiązaniem do „ósemki” – symbolu nieskończoności i ósmej edycji „Polek Folek” ( pod okiem Joanny Wiernickiej – Zawiszy i Tomasza Gąsienicy Józkowego) oraz tworzeniu wianków ze Stanisławem Skibą i Jadwigą Klauze (florystami z Kwiaciarni Artystycznej „Anna” w Nowym Targu). Ponadto uczniowie i nauczyciele zaprezentowali wianki wykonane w szkole pod kierunkiem Elżbiety Kulczyńskiej i Bożeny Zabiegły.
Moduł czwarty dotyczył tradycji biżuterii, współczesnego odniesienia w stylizacjach i projektach biżuteryjnych oraz historii polskich zasobów kamieni szlachetnych. Uczniowie i Nauczyciele poznali dziedzictwo polskich agatów w kreatywnej lekcji geografii regionów Śląska Pogadankę oraz zajęcia praktyczne poprowadziła Ewa Rodzoch (twórczyni biżuterii artystycznej; Lily’s Little Corner).
Innowacyjną formą edukacji Nauczycieli i Młodzieży było uczestnictwo w przygotowaniach do pokazów mody za jego kulisami (poznanie pracy Projektantów, Stylistów, Wizażystów oraz Fryzjerów a także Realizatorów Dźwięku i Konferansjera).
Ostatnim punktem programu był największy w Polsce pokaz mody folk Polki Folki VIII, zorganizowany przez Folk Design Aneta Larysa Knap (pomysłodawczynię inicjatywy Polki Folki, twórczynię kierpców na obcasie, bielizny góralskiej oraz jeansów ręcznie haftowanych w góralską parzenicę), na którym wystąpili uczniowie naszej szkoły. Ponadto w trakcie pokazu kreacji Haliny Rosa ART modelki zaprezentowały wianki wykonane przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły.
Dziękuję za zaproszenie do wzięcia udziału w projekcie i inspirujące warsztaty dla uczniów oraz nauczycieli: Joannie Wiernickiej – Zawiszy, Tomaszowi Gąsienicy – Józkowemu, Agnieszce Wojtas , Anecie Larysie Knap, Agnieszce Gąsienicy – Giewont, Joannie Łapce, Stanisławowi Skibie, Jadwidze Klauze, Ewie Rodzoch.
Małgorzata Jańczuk
fot. Ubrani w Polskę, Tomasz Browarczyk, Agnieszka Rakuzy-Wójcik
ZDJĘCIA DO POBRANIA
Polki Folki :
https://stylistawww.wordpress.com/2018/11/01/polki-folki-2018-workshops-part-1/
foto Tomasz Browarczyk
https://wetransfer.com/downloads/99ebb0750328ae8e4de4e431dff8cfa620181030214016/51f943
foto Artgrafo Design Ewelina Stożek
https://photos.google.com/share/AF1QipPh2ZW3ppng5GsflQEfJqaGYC7TQ8zHh10Sp9owYMmyNij7_uuWcUCQ9_t36hQOgw?key=azdmQUVfVTNmT29UWjRObWotblpja09xZG5hYUJ3
https://hopcup.pl/
https://hopcup.pl/index.php/2018/11/09/registered-design-tybet-czy-merezka-czy-folk-dorownuje-gucciemu/
PUBLIKACJE:
Gazeta Krakowska
https://gazetakrakowska.pl/zakopane-polski-folki-2018-czyli-folkowy-pokaz-mody-zdjecia/ar/13625352
Tygodnik podhalański
http://24tp.pl/n/52084
Kurier Lubelski
https://kurierlubelski.pl/zakopane-polski-folki-2018-czyli-folkowy-pokaz-mody-zdjecia/ar/13625352
Nasze Miasto
http://zakopane.naszemiasto.pl/tag/polki-folki-2018.html
Podhale24
http://podhale24.pl/aktualnosci/artykul/60017/Polki_Folki_w_Zakopanem_zdjecia.html
Nowy Targ 24
https://nowytarg24.tv/8-edycja-polki-folki-za-nami-zdjecia/
Watra.pl
https://www.watra.pl/zakopane/wiadomosci/2018/11/03/polki-folki-2018
ZAPOWIEDZI:
Świat Elit
http://www.swiatelit.com.pl/index.php/aktualnosci/6260-polki-folki-2018-juz-w-pazdzierniku
Moda i Ja:
http://modaija.pl/zapowiedz-wydarzenia-polki-folki-2018/
http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:http://modaija.pl/zapowiedz-wydarzenia-polki-folki-2018/
Business Image
http://www.image-press.com.pl/bussiness_text.htm
http://www.image-press.com.pl/news.htm
SPOT ZAPOWIADAJĄCY:
https://www.youtube.com/watch?v=mNZ300xCuv8
W środę, 14 listopada dwoje naszych uczniów reprezentowało miasto Świdnik w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poezji Anny Kamieńskiej.
W finałowym etapie Bartosz Apanasienko uczeń 3 f zajął pierwsze miejsce w kategorii młodzieży gimnazjalnej, a Natalce Szubtarskiej uczennicy 4 a przyznano drugie miejsce w kategorii klas 4-6.
Gratulujemy i czekamy na dalsze sukcesy!!!
„Penpals wanted” to projekt programu edukacyjnego w Unii Europejskiej „e-twinning”, do którego została zgłoszona klasa 5f. Biorą w nim udział uczniowie z Portugalii, Turcji, Polski, Hiszpanii, Austrii, Czech i Francji. Uczniowie w wieku 10 -12 lat będą pisać do siebie listy, kartki, maile, aby lepiej się poznać, dowiedzieć ciekawych rzeczy o innych krajach, a przy okazji doskonalić znajomość języka angielskiego. Pierwsze listy zostały napisane. Teraz czekamy na odpowiedź!
Opiekunkami projektu są p. Urszula Burda i Maria Wójtowicz-Piotrowska
Społeczność naszej szkoły w ostatnich dniach uroczyście uczciła 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie klas 1-3, w dniu 8 listopada br., przeszli ulicami: Racławicką, Kościuszki, Niepodległości, Wyspiańskiego, Piłsudskiego i Lotników Polskich
w uroczystym, biało-czerwonym „Marszu od Kościuszki do Piłsudskiego”. Nad głowami młodych patriotów powiewały własnoręcznie wykonane chorągiewki. Marsz zakończył się w MOK- u koncertem „Kto Ty jesteś? Polak mały”.
9 listopada br. odbyła się uroczysta akademia poświęcona wydarzeniom sprzed lat,
a następnie, przez całą społeczność szkolną, dyrekcję, nauczycieli i pracowników szkoły, punktualnie o godzinie 11:11, został odśpiewany „Mazurek Dąbrowskiego” .
Kolejnym punktem obchodów była gra terenowej "Najbliższa Niepodległa", w której uczestniczyli uczniowie klas szóstych.
W dniu 11 listopada br. reprezentacja szkoły, na czele z pocztem sztandarowym, wzięła udział we Mszy Świętej w intencji Ojczyzny, a następnie uczestniczyła w uroczystych obchodach Święta Niepodległości na placu w centrum miasta. Nasi przedstawicie złożyli wiązankę kwiatów na Grobie Nieznanego Żołnierza. Uczniowie brali również udział w Biegu Niepodległości.
Wydarzenia ostatnich dni pozostaną w naszej pamięci!
mp
W dniu dzisiejszym, tj. 8 listopada, „Marszem od Kościuszki do Piłsudskiego” uczniowie klas 1-3 rozpoczęli uroczyste obchody 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczestnicy, pomimo porannego chłodu, w biało-czerwonym korowodzie przemaszerowali ulicami: Racławicką, Kościuszki, Niepodległości, Wyspiańskiego, Piłsudskiego i Lotników Polskich. Nad głowami młodych patriotów powiewały własnoręcznie wykonane chorągiewki. Idąc, uczniowie odśpiewali hymn Polski. Marsz zakończył się w MOK- u koncertem „Kto Ty jesteś? Polak mały”, zorganizowanym przez Zespół Tańca Ludowego „Leszczyniacy” oraz artystów Teatru Muzycznego w Lublinie.
Dzisiejsze wydarzenie na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.
mp
W dniach 7-9 listopada br. uczniowie klas: 1A, 2A, 2C, 2F i 3C wzięli udział w ósmej już edycji programu edukacyjnego „Śniadania Daje Moc”. W tych dniach samodzielnie przygotowali zdrowe, kolorowe i smakowite śniadanie, które wspólnie spożyli. Były kolorowe kanapki, sałatki, owocowe i warzywne koreczki oraz szaszłyki .
Udział w akcji z pewnością przyczynił się do zwiększenia świadomości nt. zdrowego odżywiania i roli śniadania w diecie każdego dziecka.
Dziękujmy wszystkim uczestnikom oraz ich wychowawcom za aktywne włącznie się do akcji.
Szkolny Koordynator Akcji „Śniadanie Daje Moc”
Mariola Piętal
Ruszamy z kolejną edycją akcji Polacy- Rodakom zza wschodniej granicy. W tym roku proponujemy by każda klasa pod opieką wychowawcy przygotowała paczkę żywnościową o następującym składzie :
1l oleju
4 konserwy mięsne
kawa
herbata
kakao
1kg cukru
1 kg mąki
1 op kaszy (dowolnego typu)
1 op ryżu
1 op makaronu
4 czekolady
4 op przypraw dowolnych
4 op kiślu, budyniu, galaretki
inne słodycze np lizaki, cukierki luźno wrzucone.
W każdej paczce powinna znaleźć się także:
- kartka świąteczna ręcznie wykonana przez dzieci z życzeniami i podpisem np. życzą dzieci i wychowawca klasy 4b Szkoły Podstawowej nr 5 w Świdniku
- na miarę możliwości książka- używana, ale w dobrym stanie i przyzwoitej wartości literackiej.
Paczki przygotowujemy w klasach do końca listopada. Udział w akcji jest DOBROWOLNY. Za każdy dar serdecznie dziękujemy.
Osoby odpowiedzialne:
Agnieszka Rakuzy- Wójcik, Magdalena Stelmach-Kopeć, Agnieszka Ciesielska, Aneta Kardyka.
Bierzemy udział w ogólnopolskiej akcji „Mirabelka – kiełkująca historia w 100licy”, która polega na organizacji w bibliotekach w całej Polsce warsztatów, na podstawie książki Cezarego Harasimowicza "Mirabelka". Książkowa mirabelka rosła na warszawskiej ulicy Nalewki, na Muranowie i jest wyjątkowa, widzi, słyszy, czuje, a ponadto ma zdolność rozmawiania z dziećmi. Za jej sprawą odbywamy pasjonującą podróż po kartach historii, poznajemy losy Warszawy i jej mieszkańców, począwszy od czasów przedwojennych po teraźniejszość.
Celami akcji są:
- promocja czytelnictwa;
- rozbudzanie zainteresowania historią Polski;
-zwiększenie świadomości na temat wydarzeń związanych z wojną;
-włączenie społeczności do świętowania 100-lecia Niepodległości;
Organizatorem akcji jest Barbara Maria Morawiec, red. nacz. serwisu Lustro Biblioteki (www.lustrobiblioteki.pl). Natomiast współorganizatorem akcji jest Wydawnictwo Zielona Sowa.
SZKOLNY KONKURS HISTORYCZNY DROGI DO NIEPODLEGŁEJ POLSKI rozstrzygnięty!
W II Interaktywnym Teście Historycznym 2018, organizowanym przez Zespół Szkól Nr 1im. C.K. Norwida, Szkołę Podstawową nr 5 reprezentować będą następujący uczniowie:
1.Remigiusz Dziak klasa VI B
2.Emilia Majewska klasa VIII B
3.Maciej Miszkurka klasa VIII D
4.Kacper Walczak klasa VIII B
5.Dawid Wdowicz klasa VIII C
Gratulujemy
Violetta Koc
Z okazji 100. rocznicy odzyskania niepodległości zachęcamy wszystkich uczniów do złożenia życzeń Polsce!
Kartki pocztowe, na których można to zrobić, są wyłożone na stoliku przy sekretariacie (na parterze w sektorze B).
Pobierzcie kartkę, zapiszcie na niej życzenia (mile widziane ozdobienie pocztówki) i wrzućcie ją do biało – czerwonego pudełka.
Na Wasze życzenia czekamy do piątku! W tym dniu rozwiesimy je w szkole.
Zapraszamy do włączenia się w obchody jubileuszowe!
Uczniowie z koła dziennikarskiego
Gratulujemy Oliwii Sobiesiak z klasy 5f za wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym "Jestem dzielny-badam się z uśmiechem". Oliwia miała za zadanie zaprojektować naklejkę dla dzielnego pacjenta. Została wyróżniona jako jedna, spośród dziesięciu najlepszych w województwie.
Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w gminnym etapie XVI edycji Powiatowego Konkursu Recytatorskiego Poezji Anny Kamieńskiej i zmierzyli się z trudną sztuką recytacji wierszy Anny Kamieńskiej, Michała Rusinka i Wisławy Szymborskiej. Wyróżnienie w kategorii klasy I-III otrzymała FLORENTYNA SZYSZŁO z klasy 1d. Do etapu powiatowego zakwalifikowali się w kategorii klasy IV-VI II miejsce - NATALIA SZUBTARSKA z klasy 4a i w kategorii klasy VII-VIII i klasy III gimnazjum I miejsce - BARTOSZ APANASIENKO z klasy 3f. Gratulujemy wszystkim uczestnikom, a zwycięzcom życzymy wygranej w II etapie konkursu.
B. Kaciuczyk
Do etapu okręgowego konkursów przedmiotowych organizowanych przez Kuratorium Oświaty w Lublinie zakwalifikowały się następujące osoby:
GIMNAZJUM
Lp. |
Konkurs |
Nazwisko uczestnika |
Imiona uczestnika |
Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu |
1. |
matematyczny |
Maksymiuk |
Piotr |
Piotr Błądek |
2. |
matematyczny |
Wójcik |
Jakub |
Piotr Błądek |
3. |
matematyczny |
Apanasienko |
Bartosz |
Piotr Błądek |
4. |
matematyczny |
Janczak |
Oliwia Dorota |
Piotr Błądek |
5. |
matematyczny |
Bzowski |
Aleksander Jan |
Piotr Błądek |
6. |
matematyczny |
Pereta |
Marceli |
Piotr Błądek |
7. |
matematyczny |
Ćwiklińska |
Emilia Weronika |
Piotr Błądek |
8. |
matematyczny |
Kuś |
Maciej Filip |
Piotr Błądek |
9. |
matematyczny |
Wójcik |
Iga Maria |
Piotr Błądek |
10. |
historyczny |
Puliński |
Adam |
Agnieszka Czerwińska |
11. |
historyczny |
Nowacka |
Zuzanna Maria |
Agnieszka Czerwińska |
12. |
historyczny |
Piątkiewicz |
Natalia Weronika |
Urszula Nakonieczna |
13. |
historyczny |
Skwarczyński |
Łukasz |
Urszula Nakonieczna |
14. |
historyczny |
Jagiełło |
Igor |
Agnieszka Czerwińska |
15. |
historyczny |
Kuchta |
Amelia |
Urszula Nakonieczna |
16. |
fizyczny |
Maksymiuk |
Piotr |
Agata Ziętek |
17. |
fizyczny |
Wójcik |
Jakub |
Agata Ziętek |
18. |
geograficzny |
Smolińska |
Weronika |
Krystyna Łuciuk |
19. |
geograficzny |
Fotyga |
Barbara Oliwia |
Krystyna Łuciuk |
20. |
geograficzny |
Maksymiuk |
Piotr |
Krystyna Łuciuk |
21. |
geograficzny |
Nóżka |
Zuzanna |
Krystyna Łuciuk |
22. |
geograficzny |
Tatara |
Magdalena |
Krystyna Łuciuk |
23. |
geograficzny |
Wójcik |
Iga Maria |
Krystyna Łuciuk |
24. |
geograficzny |
Żyśko |
Iga Gabriela |
Krystyna Łuciuk |
25. |
j. rosyjskiego |
Miciuła |
Maresz |
Narcyza Bajczyk |
26. |
j.angielskiego |
Adamczyk |
Marta |
Marcin Paśnikowski |
27. |
j.angielskiego |
Kuś |
Nela Anna |
Marcin Paśnikowski |
28. |
j.angielskiego |
Michajłow |
Nikolas |
Marcin Paśnikowski |
29. |
j.angielskiego |
Smolińska |
Weronika |
Marcin Paśnikowski |
30. |
j.angielskiego |
Żyśko |
Iga Gabriela |
Marcin Paśnikowski |
31. |
j.angielskiego |
Wójcik |
Iga Maria |
Klaudia Chachuła-Smyk |
32. |
j.angielskiego |
Tatara |
Magdalena |
Katarzyna Zakaszewska |
33. |
j.angielskiego |
Maksymiuk |
Piotr |
Katarzyna Zakaszewska |
34. |
j.angielskiego |
Tutka |
Julia Maria |
Marcin Paśnikowski |
35. |
j.angielskiego |
Tworkowski |
Hubert |
Marcin Paśnikowski |
36. |
j.angielskiego |
Strzałkowski |
Patryk Maksymilian |
Marcin Paśnikowski |
37. |
j.angielskiego |
Kuchta |
Amelia |
Marcin Paśnikowski |
38. |
j.angielskiego |
Hostman |
Filip |
Marcin Paśnikowski |
39. |
j.angielskiego |
Olejnik |
Weronika |
Marcin Paśnikowski |
40. |
j.angielskiego |
Miłosz |
Natalia |
Marcin Paśnikowski |
41. |
j.angielskiego |
Koperda |
Dominika |
Marcin Paśnikowski |
42. |
j.angielskiego |
Kowalski |
Filip |
Marcin Paśnikowski |
43. |
j.angielskiego |
Wawszczak |
Mikołaj Radosław |
Marcin Paśnikowski |
44. |
j.angielskiego |
Zawadzki |
Karol |
Marcin Paśnikowski |
45. |
j.angielskiego |
Piątkiewicz |
Natalia Weronika |
Marcin Paśnikowski |
46. |
j.angielskiego |
Kuś |
Maciej Filip |
Klaudia Chachuła-Smyk |
47. |
j.angielskiego |
Pereta |
Marceli |
Katarzyna Zakaszewska |
48. |
j.angielskiego |
Krygiel |
Paweł |
Klaudia Chachuła-Smyk |
49. |
j.angielskiego |
Rejmak |
Aleksandra |
Marcin Paśnikowski |
50. |
j.angielskiego |
Nóżka |
Zuzanna |
Marcin Paśnikowski |
51. |
j.angielskiego |
Kondziak |
Urszula |
Marcin Paśnikowski |
52. |
j.angielskiego |
Apanasienko |
Bartosz |
Marcin Paśnikowski |
53. |
j.angielskiego |
Kołodziejczyk |
Alicja Anna |
Marcin Paśnikowski |
54. |
j.angielskiego |
Pędzisz |
Ida Nadia |
Anna Szewczyk-Hereta |
55. |
j.angielskiego |
Miciuła |
Maresz |
Marcin Paśnikowski |
56. |
j.angielskiego |
Uniłowski |
Mateusz |
Katarzyna Zakaszewska |
57. |
polonistyczny |
Nóżka |
Zuzanna |
Beata Jasielska |
58. |
polonistyczny |
Osińska |
Karolna Maria |
Ewa Rudnicka |
59. |
polonistyczny |
Janczak |
Oliwia Dorota |
Ewa Rudnicka |
60. |
polonistyczny |
Wójcik |
Iga Maria |
Ewa Rudnicka |
61. |
polonistyczny |
Gryta |
Natalia |
Ewa Rudnicka |
62. |
polonistyczny |
Kuś |
Maciej Filip |
Ewa Rudnicka |
63. |
j. hiszpańskiego |
Piekarczyk |
Mateusz |
Beata Adasik |
64. |
j. hiszpańskiego |
Chomicka |
Patrycja |
Beata Adasik |
65. |
j. hiszpańskiego |
Banach |
Aleksandra Lena |
Beata Adasik |
66. |
j. hiszpańskiego |
Fotyga |
Barbara Oliwia |
Beata Adasik |
67. |
j. hiszpańskiego |
Szponar |
Martyna Alicja |
Katarzyna Królik |
68. |
j. hiszpańskiego |
Wójcik |
Iga Maria |
Anna Sawiuk |
69. |
biologiczny |
Maksymiuk |
Piotr |
Monika Walaszek |
70. |
biologiczny |
Tutka |
Julia Maria |
Monika Walaszek |
71. |
biologiczny |
Bodakowska |
Iga |
Monika Walaszek |
72. |
biologiczny |
Tatara |
Magdalena |
Monika Walaszek |
73. |
biologiczny |
Nowacka |
Zuzanna |
Monika Walaszek |
74. |
biologiczny |
Puliński |
Adam |
Monika Walaszek |
75. |
biologiczny |
Szponar |
Martyna Alicja |
Beata Adasik |
76. |
biologiczny |
Dąbrowski |
Paweł |
Beata Adasik |
77. |
chemiczny |
Bodakowska |
Iga |
Irena Mazurek |
78. |
chemiczny |
Maksymiuk |
Piotr |
Irena Mazurek |
79. |
chemiczny |
Wójcik |
Jakub |
Irena Mazurek |
SZKOŁA PODSTAWOWA
Lp. |
Konkurs |
Nazwisko uczestnika |
Imiona uczestnika |
Imię i nazwisko nauczyciela przygotowującego do konkursu |
1. |
matematyczny |
Szlakiewicz |
Jakub Damian |
Piotr Błądek |
2. |
matematyczny |
Wdowicz |
Dawid |
Piotr Błądek |
3. |
matematyczny |
Andrzejewski |
Kacper |
Piotr Błądek |
4. |
matematyczny |
Zdun |
Krystian |
Piotr Błądek |
5. |
matematyczny |
Wrońska |
Julia Natalia |
Piotr Błądek |
6. |
fizyczny |
Szlakiewicz |
Jakub Damian |
Agata Ziętek |
7. |
fizyczny |
Wdowicz |
Dawid |
Agata Ziętek |
8. |
fizyczny |
Zdun |
Krystian |
Agata Ziętek |
9. |
geograficzny |
Szlakiewicz |
Jakub Damian |
Krystyna Łuciuk |
10. |
geograficzny |
Wdowicz |
Dawid |
Krystyna Łuciuk |
11. |
historyczny |
Miszkurka |
Maciej Piotr |
Violetta Koc |
12. |
historyczny |
Mankiewicz |
Rafał Piotr |
Anna Pulińska |
13. |
historyczny |
Walczak |
Kacper |
Violetta Koc |
14. |
języka niemieckiego |
Małachowski |
Sebastian |
Mariola Tokarzewska |
15. |
języka angielskiego |
Olszewska |
Karolina Milena |
Marcin Paśnikowski |
16. |
języka angielskiego |
Żołdak |
Jakub |
Katarzyna Zakaszewska |
17. |
języka angielskiego |
Zdun |
Krystian |
Anna Szewczyk-Hereta |
18. |
języka angielskiego |
Łapan |
Kornel |
Klaudia Chachuła-Smyk |
19. |
języka angielskiego |
Mazuryk |
Weronika |
Marcin Paśnikowski |
20. |
języka angielskiego |
Lenard |
Wiktor Marcin |
Marcin Paśnikowski |
21. |
języka angielskiego |
Kozik |
Wiktoria |
Monika Kabza |
22. |
języka angielskiego |
Motwicka |
Aleksandra |
Anna Szewczyk-Hereta |
23. |
języka angielskiego |
Danielak |
Zuzanna |
Urszula Burda |
24. |
języka angielskiego |
Wiącek |
Victoria |
Monika Kabza |
25. |
języka angielskiego |
Lipska |
Paulina |
Anna Szewczyk-Hereta |
26. |
języka angielskiego |
Tatara |
Jacek |
Monika Turczyn |
27. |
języka angielskiego |
Andrzejewski |
Kacper |
Anna Szewczyk-Hereta |
28. |
języka angielskiego |
Michałek |
Krzysztof |
Mariola Oleszkiewicz |
29. |
języka angielskiego |
Walczak |
Kacper |
Klaudia Chachuła-Smyk |
30. |
języka hiszpańskiego |
Konc |
Weronika |
Katarzyna Królik |
31. |
języka hiszpańskiego |
Majewska |
Emilia |
Katarzyna Królik |
32. |
biologiczny |
Wrońska |
Julia Natalia |
Monika Walaszek |
33. |
biologiczny |
Wdowicz |
Dawid |
Monika Walaszek |
34. |
biologiczny |
Olszewska |
Karolina Milena |
Monika Walaszek |
35. |
polonistyczny |
Szlakiewicz |
Jakub Damian |
Magdalena Stelmach-Kopeć |
36. |
polonistyczny |
Wrońska |
Julia Natalia |
Magdalena Stelmach-Kopeć |
37. |
polonistyczny |
Skoczylas |
Klaudia Weronika |
Beata Jasielska |