UWAGA! ankieta

Nawigacja

UWAGA! ankieta

Prosimy o wypełnienie ankiety dotyczącej zadawania pracy domowej!

Rada Pedagogiczna

Dyrektor

Tomasz Szydło

Wicedyrektorzy


Leszek Kalicki

Ewa Darwicz

Marzena Herda
 

EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA

 

Małgorzata Czarnecka

Urszula Nurzyńska

Małgorzata Orzechowska

Bogumiła Kret

Danuta Pastuszak

Hanna Wiśniewska

Anna Włoch

Magdalena Siwińska

Mariola Wypchło-Bętkowska

Barbara Kaciuczyk

Renata Kwiecińska

Ewa Leszczyńska

Jolanta Czerwonogrodzka

Mariola Piętal

Małgorzata Kozień

Jolanta Mazur

Ewa Rejowska
Iwona Kaleja

Edukacja Przedszkolna

Grażyna Twarkowska-Konaszczuk

Marzena Sekutowska

 

JĘZYK POLSKI

Narcyza Bajczyk
Beata Jasielska
Justyna Bęczkowska
Małgorzata Jańczuk
Sylwia Gorajek-Łapan

Ewa Darwicz

Monika Lechnio-Lewicka

Ewa  Rudnicka

Iwona Rubaj

Magdalena Stelmach-Kopeć

Magdalena Witczak

Marzena Herda

JĘZYK ANGIELSKI

Beata Adasik

Urszula Burda

Klaudia Chachuła-Smyk

Elżbieta Kurek


Marcin Paśnikowski

Aneta Seremak

Anna Szewczyk-Hereta

Katarzyna Zakaszewska

Anna Chyćko - urlop
Monika Turczyn
Magdalena Ruta - urlop
Mariola Oleszkiewicz
Maria Wójtowicz-Piotrowska

Magdalena Wnuczek

Ireneusz Stawecki

Monika Kabza

JĘZYK HISZPAŃSKI

Beata Adasik

Katarzyna Królik

Anna Sawiuk

Katarzyna Wypych

JĘZYK NIEMIECKI

Katarzyna Pryputniewicz - urlop

Magdalena Stelmach-Kopeć

Mariola Tokarzewska

Dorota Żyśko-Pełka

 

JĘZYK FRANCUSKI

Katarzyna Królik

JĘZYK ROSYJSKI

Narcyza Bajczyk

HISTORIA
Violetta Koc
Katarzyna Kruk

Agnieszka Czerwińska
Urszula Nakonieczn
Anna Pulińska
Agnieszka Czerwińska
WOS
Anna Pulińska
Krystyna Łuciuk
Urszula Nakonieczna
Agnieszka Czerwińska

Geografia

Krystyna Łuciuk

Jolanta Wilk

Dorota Kozłowska

Agnieszka Rakuzy-Wójcik

Przyroda

Joanna Arciszewska
Dorota Kozłowska
Kamila Adamczuk

BIOLOGIA

Kamila Adamczuk

Beata Adasik

Monika Walaszek

Chemia

Elżbieta Kurek

Irena Mazurek

FIZYKA

Śniegocka Monika

Ziętek Agata

MATEMATYKA


Piotr Błądek

Ewa Niezgoda

Anna Sawiuk

Aneta Seremak

Dorota Żmurek

Irena Mazurek
Joanna Borysiuk
Anna Żołędź
Joanna Lewczuk

Patrycja Walicka

INFORMATYKA/ ZAJĘCIA KOMPUTEROWE

Danuta Chmielik

Alina Kołtuniewicz

Anna Sawiuk

Piotr Kwiatek
Stanisław Pietryka

ZAJĘCIA TECHNICZNE/TECHNIKA

Piotr Kwiatek

Danuta Chmielik

Alina Kołtuniewicz

 

PLASTYKA/ ZAJĘCIA ARTYSTYCZNE


Bożena Zabiegły

Elżbieta Kulczyńska

Jolanta Smulska

Ewelina Żółw

MUZYKA

Jolanta Smulska

Bożena Zabiegły

WYCHOWANIE FIZYCZNE

Teresa Bogusław
Rafał Czelej

Sylwia Giełzak- Pędzisz

Wiesław Kołodziej

Marek Latoch

Grzegorz Martyniuk

Anna Nowak


Joanna Sekuła

Małgorzata Skalińska-Królik

Zenon Zieliński


Zdzisław Stypiński
Jolanta Chudziak
Cezary Nowak
Anna Klekot - Mazurek
Grzegorz Bęczkowski
Elżbieta Dolecka 
Anna Nowak
Michał Chyliński

EDB

Elżbieta Kulczyńska

Katarzyna Wypych

NAUCZYCIELE WSPOMAGAJĄCY

Urszula Szczepaniak
Andrzej Dawidowicz
Marta Kubiak
Małgorzata Staniak

Agnieszka Ciesielska

Aneta Kardyka

Agnieszka Rakuzy – Wójcik

Agnieszka Dacka

BIBLIOTEKA SZKOLNA

Izabela Koczkodaj
Justyna Kuśmierczyk

NEUROLOGOPEDA

Joanna Soboń

PEDAGOG SZKOLNY

Anna Król

Halina Koperda

PSYCHOLOG SZKOLNY

Elżbieta Czerniak

Magdalena Pachuta

ŚWIETLICA

Helena Cisowska
Olga Tichoruk
Agnieszka Iwaniak-Bobel
Ewa Jarosiewicz
Dorota Płecha
Elżbieta Kot

Anna Pliszka

Grażyna Kuczek

Iwona Dworak

Monika Łakota

RELIGIA

s. Alicja Kubiak

ks. Łukasz Stasiewicz

ks. Tadeusz Fac
Anna Grzys
Agnieszka Andrychowska

Katarzyna Pryputniewicz

Ks. Maciej Molicki

Ks. Jakub Głowacki

Andrychowski Adam

Stanisław Mączka

Ks. Jerzy Łukasiewicz

ETYKA

Barbara Gajewska

Urszula Szczepaniak

WDŻ

Joanna Arciszewska

Agnieszka Czerwińska

Kazimiera Urszula Nakonieczna

Katarzyna Kruk

A.Pulińska

Agnieszka Czerwińska

DORADZTWO ZAWODOWE

Halina Koperda

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku
    21-040 Świdnik ul. Jarzębinowa 6
  • 817513371

Galeria zdjęć