UWAGA! ankieta

Nawigacja

 

Rok szkolny 2018/2019 - Szkoła Podstawowa

Laureaci:

Imię i nazwisko ucznia

Konkurs

Opiekun

Victoria Wiącek

języka angielskiego

Monika Kabza

Jakub Damian Szlakiewicz

fizyczny

Agata Ziętek

Maciej Piotr Miszkurka

historyczny

Violetta Koc

Kacper Walczak

historyczny

Violetta Koc,

Urszula Nakonieczna

Emilia Majewska

języka hiszpańskiego

Katarzyna Królik

Weronika Mazuryk

Olimpiada języka angielskiego dla gimnazjalistów

Marcin Paśnikowski

Sebastian Małachowski

języka niemieckiego

Mariola Tokarzewska

Finaliści:

Imię i nazwisko ucznia

Konkurs

Opiekun

Wiktoria Kozik

języka angielskiego

Monika Kabza

Jakub Damian Szlakiewicz

matematyczny

Piotr Błądek

Dawid Wdowicz

Krystian Zdun

Julia Natalia Wrońska

Kacper Andrzejewski

Weronika Konc

języka hiszpańskiego

Katarzyna Królik

Jakub Damian Szlakiewicz

polonistyczny

Magdalena

Stelmach-Kopeć

 

Rok szkolny 2018/2019 - Gimnazjum

Laureaci:

Imię i nazwisko ucznia

Konkurs

Opiekun

Zuzanna Nóżka

polonistyczny

Beata Jasielska

Piotr Maksymiuk

matematyczny

Piotr Błądek

Barbara Oliwia Fotyga

języka hiszpańskiego

Beata Adasik

Piotr Maksymiuk

chemiczny

Irena Mazurek

Piotr Maksymiuk

fizyczny

Agata Ziętek

Magdalena Tatara

geograficzny

Krystyna Łuciuk

Maresz Miciuła

języka rosyjskiego

Narcyza Bajczyk

Marta Adamczyk

Olimpiada języka angielskiego dla gimnazjalistów

Marcin Paśnikowski

Bartosz Apanasienko

Filip Hostman

Dominika Koperda

Amelia Kuchta

Maresz Miciuła

Zuzanna Nóżka

Weronika Olejnik

Antoni Rumowski

Weronika Smolińska

Hubert Tworkowski

Iga Żyśko

 

Finaliści:

Finaliści

Konkurs

Opiekun

Jakub Wójcik

matematyczny

Piotr Błądek

Marceli Pereta

Maciej Filip Kuś

Aleksander Jan Bzowski

Oliwia Janczak

Iga Maria Wójcik

języka hiszpańskiego

Anna Sawiuk

Iga Maria Wójcik

geograficzny

Krystyna Łuciuk

Jakub Wójcik

fizyczny

Agata Ziętek

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rok szkolny 2017/2018 - Gimnazjum

Laureaci:

1. Piotr Maksymiuk (2a) - konkurs fizyczny – opiekun:  Agata Ziętek

2. Kacper Śliwa (3f) - konkurs języka angielskiego - opiekun:  Marcin Paśnikowski

3. Filip Ciołek (3f) - konkurs języka angielskiego  - opiekun: Marcin Paśnikowski

4. Aleksandra Giza (3f) - konkurs języka angielskiego – opiekun: Urszula Burda, Katarzyna Zakaszewska

5. Aleksandra Mularczyk (3f) - konkurs polonistyczny  - opiekun:  Magdalena Stelmach - Kopeć

6. Szymon Kita (3a) - konkurs matematyczny – opiekun: Piotr Błądek

7. Karol Błaszczak (3a) -konkurs matematyczny – opiekun: Piotr Błądek

8. Piotr Maksymiuk (2a) - konkurs matematyczny – opiekun: Piotr Błądek

9. Natalia Drobik (3f) - konkurs języka hiszpańskiego  - opiekun: Katarzyna Królik

Finaliści:

1. Bartosz Domański (3f) - konkurs historyczny - opiekun: Anna Pulińska

2. Jan Żuk (3f) konkurs języka angielskiego – opiekun: Urszula Burda, Katarzyna Zakaszewska

3. Bartosz Domański (3f) - konkurs polonistyczny - - opiekun: Magdalena Stelmach - Kopeć

4. Milena Różańska (3c) - konkurs języka hiszpańskiego  - opiekun: Katarzyna Królik
 

Wiadomości

Kontakt

  • Szkoła Podstawowa nr 5 im. Janusza Kusocińskiego w Świdniku
    21-040 Świdnik ul. Jarzębinowa 6
  • 81 751-33-71

Galeria zdjęć