Wiosenne zabawy sensoryczne w grupie zielonej

My się w domu nie nudzimy 😊
Pierwszy tydzień nasze Przedszkolaki spędziły bardzo aktywnie, chociaż nie możemy codziennie widywać się w przedszkolu. Podczas spacerów z rodzicami dzieci szukały oznak wiosny i podziwiały budzącą się do życia przyrodę. Udało się! Wiosna przyszła do nas 20 marca, a dzieciaki powitały ją w swoich domach świętując Zielony Dzień Przedszkolaka. Nie zabrakło eksperymentów z mydłem i wirusami oraz z  topniejącym lodem, zabaw w zielone i aktywności plastycznej (oczywiście z kolorem zielonym).  Przyłączyliśmy się również do Dnia Kolorowej Skarpetki. Przedszkolaki wpuściły też wiosnę do swoich domów i założyły zielony ogródek na parapecie. Wielozmysłowe doświadczanie tego, co nas otacza to świetny sposób na powitanie nowej pory roku!
Dziękujemy Rodzicom za przesłane zdjęcia 😊 Kolejne relacje z naszej pracy już wkrótce.